Raseiniškiai – šiaurietiško ėjimo asai

60 Lietuvos savivaldybių lankantis Kūno kultūros departamento inicijuojamas aktyvaus sveikatinimo ir sporto projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“, bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universitetu bei profesionalių sporto trenerių komanda „Sporto birža“ lankėsi Raseinių mieste ir bandė išsiaiškinti, kiek vietos ir laiko savo gyvenime sportui skiria šio miesto gyventojai, ar yra, kur sportuoti ir kokias sporto šakas jie mėgsta labiausiai.

Raseiniškis Valdas, apsilankęs renginyje tikino, jog jam labai patinka viena populiariausių žiemos sporto šakų – slidinėjimas, taip pat krepšinis, bėgimas: „Stengiuosi neatsilikti ir nuo naujienų apie sportininkų pasiekimus minėtose srityse. Kartais pagalvoju, kad jei būčiau pasirinkęs siekti karjeros profesionaliai sportuojant – būčiau trumpų distancijų bėgikas, nors pastaruoju metu pirmenybę dažniau teikiu pasivažinėjimui dviračiu“. O Raseinių Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Egidijus Zinkus tikino, kad tarp miesto senjorų labai išpopuliarėjo šiaurietiškas ėjimas. Juk tikriausiai niekas negali paneigti, jog norint ilgai džiaugtis gera sveikata, reikia sportuoti. Renginio metu šiaurietiško ėjimo treniruotę vedęs profesionalus treneris Tomas Šalna pastebėjo, kad retas raseiniškis nežino, kaip taisyklingai užsiimti šia sporto šaka. Pasak trenerio, Raseiniai kol kas šiaurietiško ėjimo srityje pasirodė geriausiai iš visų projekto metu aplankytų miestų.

Organizatoriai primena, jog projektas „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ sumanytas kelti domėjimąsi sveika ir aktyvia gyvensena, burti visų amžiaus grupių žmones aktyvesniam judėjimui ir sportui gryname ore bet kokiu metų laiku. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis gaus nemokamą metinę virtualių treniruočių narystę portale „Sporto birža“ ir galės sportuoti virtualiai ištisus metus.

„Sporto birža“ nuotr.

Artėjantys  „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ projekto  renginiai:

Gruodžio 21 d., 12 val. Kelmė (centrinė miesto aikštė)

Gruodžio 22 d., 11 val. Šiauliai (centrinė miesto aikštė), 15 val., Kuršėnai (centrinė miesto aikštė)

Gruodžio 23 d., 12 val. Rietavas (centrinė miesto aikštė)

Daugiau informacijos apie projektą: „Sporto birža“ facebook paskyroje ir tel. +37069979877 arba el. paštu spauda@sportobirza.lt

no images were found