R. Karbauskis protestuojantiems mokytojams: „Reikia nusiteikti gyventi ministerijoje iki 2020 metų“

„Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ dalyvavęs valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis patvirtinto, kad į kultūros ministro kėdę literatūrologą Mindaugą Kvietkauską pasiūlė būtent jis.

„Tai buvo mano siūlymas premjerui ir manau, kad jis atitinka ministrui keliamus reikalavimus. Kadangi artimiausiu metu planuojama jį patvirtinti, rodo, kad ir jis atitinka ir prezidentė reikalavimus“, – kalbėjo jis.

R.Karbauskis teigė, kad kultūros ministrą siūlė todėl, kad yra Seimo kultūros komiteto pirmininkas, o kitų ministrų paskyrimas, anot jo, nėra jam artima sritis.

Apie tai, ar prezidentė pasirašys po Seimo pateiktu biudžetu, R.Karbauskis sakė, kad net jei ir Dalia Grybauskaitė savo parašo po biudžeto projektu nepadėtų, Seimas jos veto atmestų – tam, anot jo, tikrai pakaktų parlamentarų balsų.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/12/18/news/ramunas-karbauskis-pripazino-kad-kulturos-ministro-kandidatura-pasiule-butent-jis-8603063/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy