Projektas buvo pristatytas visuomenei (VIDEO)

 2018 m. sausio 31 d. (trečiadienį) 17.30 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje dar kartą išsamiai pristatytas projekts „Raseinių m. V. Kudirkos g. kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas“  visuomenei.

Raseinių rajono savivaldybės administracija yra pasirašiusi projekto „Raseinių m. V. Kudirkos g. kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas“ finansavimo sutartį, kurioje numatyta projekto tinkamų išlaidų dalis – 621 866,00 Eur (Europos Sąjungos, valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų).


   Projekto įgyvendinimo metu planuojama sutvarkyti ir atnaujinti Raseikos parko erdves, Dominikonų skverą ir alko šaltinį – Magdės šulinį. Modernizavus šias teritorijas, Raseinių miesto centre pagerės raseiniškių ir miesto svečių laisvalaikio, taip pat renginių ir pilietinių iniciatyvų organizavimo sąlygos. Atnaujintos erdvės pagerins miesto įvaizdį, gyvenamosios aplinkos kokybę bei padidins besilankančiųjų srautą. Visa tai paskatins privataus verslo investicijas ir naujų darbo vietų kūrimą.

   Atlikus viešuosius projekto rangos darbų pirkimus, 2018 m. sausio 18 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė rangos darbų sutartį su UAB „Tilta“.

no images were found

One thought on “Projektas buvo pristatytas visuomenei (VIDEO)

  1. labas diena iskilo klausimas kaip bus su saltinio namu 2 g .prudo jis ten kai sasas o kas bus su jo jis gadina ivaizdi .

Comments are closed.