Projektai juda į priekį

Savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai kartą per mėnesį aptaria rajone vykdomų projektų eigą: aiškinasi trukdžių priežastis, ieško problemų sprendimo būdų. Vakar vykusiame susirinkime Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė supažindino su projektų situacija, apie savo kuruojamus projektus komentarus pateikė specialistai. Aptarime dalyvavusiam merui Algirdui Griciui rūpėjo išsiaiškint priežastis, dėl kurių neprasideda Partizanų g. remonto darbai, nors turėjo startuoti gegužės 2 d. Pasak specialistų, rangovai teisinasi darbų gausa ir darbininkų trūkumu, todėl darbai ir vėluoja. Meras ragino specialistus nedelsiant imtis priemonių: šiame ar kituose objektuose konkursus darbams atlikti laimėjusių rangovų pareikalauti raštiškų paaiškinimų, kodėl atidėliojama darbų pradžia ir nesilaikoma sutarties terminų.

   Gera žinia, kad maždaug už 1,5 mėn. galėtų pagaliau prasidėti Vilniaus g. rekonstrukcija – birželio 18 d. bus plėšiami vokai su rangovų pasiūlymais šiems darbams atlikti. Taip pat maždaug mėnesio laikotarpiu planuojama pradėti Raseinių miesto Algirdo, Turgaus gatvių remontą. Meras išsakė susirūpinimą dėl transporto srautų paskirstymo – prieš pradedant darbus keliose miesto gatvėse, turi būti užtikrintas eismas, numatant apvažiavimų schemas.

   Šį mėnesį turi prasidėti Kryžkalnio memorialo Kęstučio apygardos partizanams statybos darbai, taip pat viešųjų erdvių sutvarkymo darbai Užkalniuose, Žaiginyje, Betygaloje, Berteškiuose, Butkiškėje, o artimiausiu metu startuos projektai ir Sujainių, Kalnujų, Norgėlų, Gėluvos bei kt. gyvenvietėse. Sklandžiai vyksta V. Kudirkos g., Nepriklausomybės gynėjų aikštės, stoties prieigų remontas, o rengiant Raseikos parką keblumų kilo dėl vandentiekio šulinių, tačiau neaiškumus sutarta išsiaiškinti su „Raseinių vandenimis“. Agentūra pratęsė Viduklės buvusios naftos bazės teritorijos išvalymo darbų terminą iki spalio 1 d., nes rangovams kol kas sunkiai sekasi pasiekti reikalingus rodiklius.

   Pasitarime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, mero patarėja Vaida Tunaitienė, vykdomų projektų eiga aktyviai domėjosi administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, diskusijose dalyvavo jo pavaduotojas Darius Ulickas, administracijos specialistai.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė