Programų svarstymas atidėtas

 Savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai šiandien susirinko į 2018-2020 m. strateginio veiklos plano programų svarstymą nuolatinėje strateginio planavimo darbo grupėje.

   Susirinkimo metu priimtas sprendimas programų svarstymą atidėti, kadangi dar nežinomas kitų metų biudžetas, dar neaišku, kokia tvarka bus skiriamos Valstybės lėšos penkioms pilotiniame socialinės paramos skyrimo projekte dalyvavusioms savivaldybėms, tarp kurių ir Raseinių r. savivaldybė. Jei Seimas nepriims šioms savivaldybės palankių įstatymo pataisų, Raseinių rajono savivaldybė kitąmet gaus 1,5 mln. Eur mažiau.

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius pabrėžė, kad šiandien nėra tikslinga svarstyti programų, kol nėra aišku dėl finansų. Tikimasi, kad iki metų pabaigos šis klausimas paaiškės ir tuomet bus galima priimti sprendimą pagal finansines galimybes.

   Savivaldybės vadovas ragino administracijos specialistus surinkti visus duomenis, kiek Savivaldybė yra įsipareigojusi prisidėti prie bendruomenių, įmonių, įstaigų projektų, peržiūrėti visus investicinius projektus, kurie bus įgyvendinami 2018 m. Meras įspėjo, kad dėl tam tikrų Seimo priimtų įstatymų dėl darbo užmokesčio didinimo ir pan. visus kitų metų asignavimus reikėtų planuoti mažesnius apie 7 proc.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė