Priklydęs šuniukas ir „jautraus“ seniūno patarimas

Jau dvi savaitės Raseinių mieste Stonu soduose pas vieną iš gyventojų yra priklydęs sargus ir meilus  šuniukas gal kas pasigedote savo augintinio ar norite jį priglausti ir auginti. skambinkit šiuo nr867859511.

Kadangi moteris turi du savo šuniukus tai galimybės auginti trečiąjį nėra, bet daug dar yra jautrių žmonių kurie stengiasi padėti šiems kartais pabėgusiems nuo šeimininkų ar neatsakingų šeimininkų kaip pliušiniai žaislai išmesti nekalti gyvūnai. Moteris kaip galėdama viešino informacija socialiniame tinkle, bet kol kas niekas neatsiliepė. Kur kreiptis, kas padės?

Taigi skambutis ko gero pirmam valdininkui Raseinių miesto seniūnui kuris gal būt padės, patars. Taip, patarimas ir seniūno „jautrumas“ pribloškė, ( nuvežkite į veterinarijos tarnybą ir užmigdys). Na toks pasakymas gal nieko nereikštų žmogui kuris išmetė šį gyvūną, atsikratė juo, bet žmogui mylinčiam gyvūnus tai kažkas neapsakomo žodžiais. Jautrumas neišpasakytas ir patarimas pats geriausias, lengviausias būdas.

Paskutiniu metu Raseinių rajono savivaldybė tikrai daug pinigų išleidžia gyvūnus veždami i kitų rajonų prieglaudas ir ieškodami jiems šeimininkų.

Bet juk gyvūnų prieglauda ir laikinus namus jiems galėjome turėti pas save ir ne tik aptarnauti savo rajoną o ir paimti juos iš kaimynų, tam mūsų rajono padėtis labai dėkinga vietovės atžvilgių. Viskas buvo paruošta ir net paskelbta, deja mūsų praėjusios kadencijos tarybos nariai nusprendė kad tai nereikalinga, (būsima kadencija pasikeitusi truputi bet sunku tikėtis kad atėjo jautresni, reikės jiems tų pinigėlių savo intrigoms ir teismams ir tt, todėl tokie projektai ir liks stalčiuose).

Apie svajonę skaitykite čia: http://raseiniaitv.lt/beglobiai-gyvunai-tures-namus/