Pradėjo darbą naujasis Raseinių rajono policijos komisariato vadovas

Kovo 1 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos Raseinių rajono komisariato kolektyvui pristatytas jo naujasis vadovas – Marijus Macis. Iki šiol Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus vyriausiojo tyrėjo pareigas ėjusį M. Macį pristatė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas. Viršininkas pabrėžė, kad komisariatas du mėnesius buvo be tikrojo vadovo, o laikinai einančiam komisariato vadovo pareigas Artūrui Košikui be šių pareigų teko vykdyti savo tiesiogines Viešosios policijos skyriaus ir eksperimento metu prie jo jungiamo Kriminalinės policijos skyriaus vadovo pareigas. Todėl pirmiausia R. Bobinas padėkojo A.Košikui už sunkų darbą, o naujam vadovui M.Maciui palinkėjo sėkmės ir įsilieti į kolektyvą, kurio paprašė jį priimti ir padėti. M. Maciui buvo įteiktas vadovo portfelis.

M. Macis prisistatė ir prisiminė, kad Raseinių rajono komisariato salėje jis jau trečią kartą, tačiau niekada nepagalvojo, kad čia jam bus lemta atvykti kaip vadovui. Jis padėkojo gausiai susirinkusiems komisariato darbuotojams ir paragino dirbti sutelktai, būti iniciatyviems, siūlyti idėjas, drąsiai išsakyti problemas.

Naująjį vadovą taip pat sveikino teismo, prokuratūros ir savivaldos institucijų atstovai. Raseinių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius ir Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Svajūnas Kuizinas linkėjo sėkmingo bendradarbiavimo ir paminėjo, kad su ankstesniais vadovais jis buvo sklandus, tikėtina, toks bus dirbant ir naujajam vadovui.

Video reportažą žiūrėkite čia: http://raseiniaitv.lt/video/darba-pradejo-naujasis-raseiniu-policijos-komisariato-virsininkas/