„Delikatesas“ šventė dramatišką pergalę Raseiniuose

Dramatiška Joniškio „Delikateso“ (12-21) komandos pergale baigėsi drama Raseiniuose. Roberto Stankevičiaus auklėtiniai svečiuose 77:73 (19:24, 16:18, 20:23, 22:8) nugalėjo „Rasų“ (13-21) krepšininkus.

Šeimininkai pirmus tris kėlinius vadovavo žaidimui, o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10 taškų pranašumą (65:55). Likus žaisti 5 minutes raseiniškiai dar pirmavo 68:62, tačiau tuomet Darius Griškėnas ir Paulius Malašauskas pataikė po tritaškį ir rezultatas tapo lygus.

Likus žaisti 10 sekundžių po taiklių Manto Kadzevičiaus baudos metimų joniškiečiai išsiveržė į priekį 77:73. Šeimininkai dar turėjo šansą pakovoti dėl pergalės, tačiau Paulius Klemas nesugebėjo išsimesti kamuolio iš už galinės linijos.

Tai buvo jau ketvirtoji šių komandų akistata šį sezoną – abi ekipos pasidalijo po dvi pergales.

„Delikatesas“: Rokas Čepanonis 18 (10 atk. kam.), Darius Griškėnas 17, Žilvinas Petraitis 15, Mantas Kadzevičius 10.

„Rasai“: Žydrūnas Kelys 23, Gabrielis Motonas 14, Paulius Klemas ir Valdemaras Savostjanovas (9 atk. kam.) po 9.