Popietė „Zuika, Nippė ir Vytautas Račickas“ Sujainiuose

Sausio 24 d. Sujainių  filiale vyko popietė „Zuika, Nippė ir Vytautas Račickas“, skirta rašytojo Vytauto Račicko 70-osioms gimimo metinėms.
 
Bibliotekininkė Danelija papasakojo apie rašytojo gyvenimą, kūrybą, supažindino su bibliotekoje esančiomis jo knygomis, pristatė Vytautui Račickui skirtą spaudinių parodą. Virtualiai aplankė rašytojo kūrybos personažų skulptūrų parką. Renginio dalyviai skaitė ištraukas iš rašytojo knygų ir diskutavo, kuri knyga įdomiausia. Vieni sakė, kad „Šeštoji šlepetė“ , kiti – „Gyveno kartą Lukošiukas“, „Mano vaikystės ledai. Nusprendėme, kad visos knygutės įdomios ir linksmos.
 
Po skaitymų ir diskusijų vaikai piešė, lipdė savo mėgstamus kūrinių veikėjus. Vaikai džiaugėsi linksmai praleistu laiku.
 
Popietė buvo skirta ir Lietuvos jaunimo metus paminėti. Jaunimo metai suteikia galimybę atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo situaciją ir jaunimo problemas Lietuvoje, inicijuoti diskusijas ir tinkamų sprendimų priėmimą bei palengvinti jaunimo įsitvirtinimo procesą Lietuvoje.
 
 
Sujainių filialo vyresn. bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė
Koliažas D. Laurinavičiūtės