Pasivaikščiojimai Dubysos kalnuose 2022

Jei nori pasigrožėti nuostabia gamta ir nebijai iššūkių – šok į žygio batus ir atvyk prie Dubysos. Žiemą Dubysos kalnai dar žavesni: nukritę medžių lapai atidengia naujas Dubysos slėnio panoramas, patvinę upeliai suteikia naujų iššūkių ir nepakartojamų įspūdžių keliautojams.
Š. m. vasario 12 d. (šeštadienį) Dubysos regioninio parko direkcija kviečia žygeivius į 25 km (maždaug) pėsčiųjų žygį po Dubysos regioninį parką ir jo apylinkes. Maršrutas driekiasi itin vaizdingu Dubysos slėniu Betygalos kraštovaizdžio ir Dubysos ichtiologiniame draustiniuose. Čia gausu kultūros vertybių (2 piliakalniai, Ugionių bažnyčia, stebuklais pagarsėję šaltiniai, žymaus archeologo Tado Daugirdo gyvenimo liudininkai), daug vertingų gamtinių buveinių.
ŽYGIO PROGRAMA
10.00 – 10.30 žygeivių registracija kavinėje ,,Arka“ (Vytauto 133, Ariogala, Raseinių r. sav.).
10.30 – STARTAS
18.00 – FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas prie dubens naminio kugelio.
Žygis vyks bet kokiu oru. Asmenine sveikata ir gera nuotaika žygeiviai turėtų pasirūpinti patys. Žygeiviai iki 16 m. keliauja tik kartu su lydinčiais suaugusiaisiais. Rekomenduojame į žygio kuprinę įsimesti sumuštinių, šilto gėrimo.
Žygeivius kviečiame registruotis Dubysos regioninio parko facebook paskyroje, el. paštu dubysosrp@gmail.com.lt arba telefonu (8 614) 25095.
Žygio dalyvio mokestis – 6 Eur. Į dalyvio mokestį įskaičiuotas vienkartinis Dubysos regioninio parko lankytojo bilietas (1 Eur), naminis kugelis žygio pabaigoje. Žygeivio mokestį pervesti į Dubysos regioninio parko direkcijos sąskaitą LT87 7300 0101 3845 3380.
Žygio trasos GPX atsiųsime visiems, sumokėjusiems žygeivio mokestį iki vasario 10 d.
Iki susitikimo prie Dubysos!