Po kelio remonto – į valtis

Internetinę Raseinių televiziją „Raseiniai TV“ pasiekė pasipiktinusio žiūrovo laiškas su nuotraukomis, kuriose matosi pilni kanalai vandens, o juose – valtimi plaukiantys gyventojai.

„Štai kaip „Kauno tiltai“ kanaluose nuolydžius padaro. Neturėjau problemos, tai dabar turiu, kad sodyba nepaskęstų.“ – dėsto žiūrovė.

Su šiomis problemomis Ardiškių kaimo (Paliepių sen.) gyventojai susidūrė po to, kai prieš tris mėnesius buvo atlikti kelio atnaujinimo darbai.

Laišką rašiusi moteris teigia, kad dėl šios problemos ji jau kreipėsi ir į darbus atlikusią bendrovę AB „Kauno tiltai“, kurie jai pateikė tokį atsakymą: „AB „Kauno tiltai“ pagal Raseinių savivaldybės rengtą ir patvirtintą projektą, kuris numatė iškasti griovį ir vandenį nuvesti į rinktuvą, atliko jiems pavestus darbus. Padidėjus kritulių kiekius rinktuvas nespėja surinkti iškritusio lietaus kiekio ir tvinsta. Pačios surinkimo sistemos eksploatacija, priežiūra, sąnašų valymas ir tinkamo funkcionavimo užtikrinimas yra Raseinių savivaldybės ar jai priklausančios įmonės atsakomybėje. <…> Kadangi šio projekto užsakovas minėta savivaldybė, o „Kauno tiltai“ – tik darbus atlikęs rangovas, tiksliausiai surinkėją prižiūrinčią bendrovę Jums ir įvardytų savivaldybės atstovai, mūsų bendrovė nežino, su kuo tokią sutartį yra sudariusi savivaldybė.“ – rašoma gautame bendrovės paaiškinime.

Žiūrovė mano, kad problemos nebūtų, jeigu darbus vykdžiusi įmonė, tiesiog po keliuku būtų įdėjusi vandens pralaidą.

Internetinė Raseinių televizija savo ruožu „Kauno tiltams“ taip pat pateiks savo klausimus. 

no images were found