Pirmose Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos “ B“ grupės varžybose Viduklės „Vidukelė-Naftrus“ pergalė

Pirmose Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos “ B“ grupės varžybose Viduklės „Vidukelė-Naftrus“ susitiko iki šiol pralaimėjimo nepatyrusia Pagėgių „Pagėgių“ ekipa. Varžybas geriau pradėjo varžovai pirmaudami 1-8 taškais. Mūsų ekipa skubėjo atlikti metimus, darė klaidas. Po dviejų kėlinių 26-35 varžovų naudai.

Po pertraukos Viduklės ekipa suaktyvina gynyba, trys A.Šebelskio tritaškiai atgaivina intrigą .Likus žaisti keturias minutes lygu 57:57.Tuo metu Viduklės ekipoje prabyla O. Kalinauskas smeigęs tritaškį, bei greita ataka padidinęs rezultatą. „Vidukelė“ užtikrintai baigia varžybas 14-2, bei laimi susitikimą 71:59.
Mūsų ekipai A.Šebelskis pelnė 29(7-16 tritaškių, 17 at. kam.), E.Baukys 12,
A.Beišys 9(8 at.kam.), O.Kalinauskas 9, K.Jonikas 7, T.Jurevičius 4(10 at.kam.), A.Kisielius 1, T.Banys 0(13 rez.perdv.), D.Baukys 0.

Kitas Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos varžybas Viduklės „Vidukelė-Naftrus“ žais sausio 27 d.(šeštadienį) 15.00 val.
Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos sporto salėje su Kužių „Kužiais“(Šiaulių r.)