Perspėjimas apie sudėtingas eismo sąlygas dėl smarkaus lietaus

Dėl buvusio arba besitęsiančio lietaus didžiojoje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos šlapios, tik šiaurės vakarų Lietuvoje keliai sausi.

Oro temperatūra nuo 11 iki 15 laipsnių šilumos.

Pėstiesiems primename, kad pagal Kelių eismo taisykles, draudžiama eiti skiriamąja juosta arba greta jos važiuojamosios dalies pakraščiu.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną debesuota su pragiedruliais. Rytinėje Lietuvos dalyje daug kur protarpiais palis. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 7-12 m/s, vietomis gūsiai 15-17 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 15 iki 20 laipsnių šilumos.

Vairuotojus prašome būti itin atidžius, keliuose laikytis didesnio nei įprastai saugaus atstumo, važiuoti lėčiau ir nedaryti staigių manevrų, stengtis laikytis kuo arčiau dešiniojo kelio krašto. Esant būtinybei, kuomet kelio matomumas dėl liūties yra labai prastas, reikėtų sustoti šalikelėje ir palaukti, kol lietus aprims. Taip pat norime atkreipti vairuotojų dėmesį, kad audros metu ir po jos keliuose gali būti nuvirtusių medžių ar nulūžusių šakų, todėl ir audrai nurimus prašome išlikti dėmesingus keliuose. Pastebėjus kliūtį kelyje prašome apie tai informuoti Eismo informacijos centrą (EIC) telefono numeriais: 1871, +37052329677, +37061549300.