Pergalingas krepšininkų savaitgalis

Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate Raseinių ,,Raseiniai“ krepšinio komanda sužaidė dar dvi rungtynes. Raseiniuose iškovota užtikrinta pergalė prieš Plungės ,,Olimpą“, o išvykos rungtynėse Klaipėdoje po itin atkaklios kovos pavyko palaužti varžovų pasipriešinimą. Šiuo metu Raseinių komanda turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 6 vietoje (iškovotos 7 pergalės ir patirti 5 pralaimėjimai).

Gruodžio 6 dieną raseiniškiai ,,Karpynės“ sporto salėje susitiko su praėjusiame sezone pusfinalyje įveiktais varžovais – Plungės ,,Olimpo“ komanda. Nors pirmuosius susitikimo taškus pelnė varžovai, tačiau vėliau žemaičių atakas sėkmingai stabdę raseiniškiai sužaidė itin solidžią 7 minučių atkarpą ir dar nepasibaigus pirmajam kėliniui pirmavo 22:4. ,,Olimpo“ krepšininkai bandė mažinti atsilikimą, tačiau į jų sėkmingas atakas taikliais metimais atsakydavo ir raseiniškiai, kurie nepaleido rungtynių kontrolės ir antrajame kėlinyje dar padidino atotrūkį – 49:25. Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antroje rungtynių pusėje, šeimininkai žaidė užtikrintai, kūrė gražias atakas ir džiaugėsi pergale 98:54.

,,Raseinių“ gretose 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių: Jonas Levickas – 22, Antanas Montrimavičius – 17, Darius Gricius ir Laurynas Miknevičius po 13, Benas Ilevičius – 11.

Kur kas atkaklesnės rungtynės ,,Raseinių“ komandos laukė pajūryje. LCC studentų komanda nebuvo linkusi lengvai atiduoti pergalės. Nuo pirmų minučių nei vienai komandai nepavyko surengti solidesnio spurto ir rungtynės vyko taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio raseiniškiai pirmavo keturiais taškais. Antrojo kėlinio pabaigoje ,,Raseinių“ krepšininkams pavyko pristabdyti varžovus ir po tikslių metimų įgyti 9 taškų persvarą – 42:33. Nors trečiojo kėlinio pradžioje raseiniškiai atitrūko dviženkliu skirtumu, tačiau LCC krepšininkai nenuleido rankų ir pademonstravę kovingumą tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms tolimu Ernesto Jaškaus metimu persvėrė rezultatą 55:56.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko lygių varžovų akistata, įtampa išliko iki paskutinių kėlinio atakų. Likus žaisti 15 sekundžių varžovai tiksliu dvitaškiu metimu išlygino rezultatą, o paskutinė raseiniškių rengta ataka tikslo nepasiekė, tad komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo metu taip pat viskas sprendėsi paskutinėmis atakomis. Likus žaisti 3 sekundes Gediminas Butkus išprovokavo varžovo pražangą ir vienu tiksliu baudos metimu išvedė komandą į priekį – 84:83. LCC studentai lemiamu metimu turėjo progą persverti rezultatą, tačiau ,,Raseinių“ krepšininkų gynyba neleido to padaryti.

„Raseinių“ komandai A. Montrimavičius pelnė 22 taškus, G. Butkus 20, D. Gricius – 15, Arminas Beišys – 10.

Kitą savaitę ,,Raseinių“ komanda abi rungtynes žais išvykoje. ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube raseiniškiai žais gruodžio 21 dieną prieš Kauno KTU komandą. Atvykite palaikyti ir padėkite krepšininkams iškovoti pergalę!