Pasveikinti šimtmečio vaikai

Savivaldybės vadovai ir toliau sveikina visus 2018-aisis, Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, gimusius rajono vaikučius. Praėjusią savaitę Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir mero patarėja Vaida Tunaitienė drauge su rajono seniūnijų seniūnais aplankė liepos-spalio mėnesiais gimusius rajono mažylius. Per šį laikotarpį rajone užregistruoti 64 naujagimiai.

Ariogalos miestas praturėjo keturiais naujais gyventojais, tai Timūras, Margarita, Arėjus, Daniela.

Ariogalos kaimiškoje seniūnijoje du nauji mažyliai – Kornelija ir Danielius.

Betygalos seniūnijoje užregistruoti keturi vaikučiai – Adomas, Kajus, Kristupas, Gustas.

Girkalnio seniūnijoje – trys maži žmogučiai: Aušrinė, Gustina, Dovydas, o Kalnujų seniūnijoje užregistruoti du berniukai vienodais vardais – Titas ir Titas.

Nemakščių seniūnijoje atsirado šeši nauji gyventojai – Toma, Gabrielė, Joris, Izabelė, Gytis ir Ąžuolas.

Pagojukų seniūnijoje gandrai taip pat aplankė šešias šeimas ir atnešė Kotryną, Liepą, Augustę, Godą, Roką ir Nojų.

Raseinių miesto seniūnijoje užregistruoti net 28 naujagimiai, tai Atėnė, Joris, Emilija, Barbora, Rugilė, Ugnė, Gabrielius, Martynas, Rojus, Domantas, Augustė, Miglė, Liepa, Emilis, Kamilė, Martyna, Goda, Motiejus, Joris, Enrikas, Iglė, Aronas, Vakaris, Saulė, Amelija, Adomas, Emily, Simona, o Raseinių kaimiškoje seniūnijoje – viena mergaitė – Gabija.

Šiluvos seniūnijoje – keturi nauji gyventojai: Rokas, Kajus, Greta, Saidas.

Viduklės seniūnija praturtėjo penkiais mažyliais, tai Benedikta, Liepa, Karina, Joris, Lukas.

Įteikę simbolines dovanėles, Savivaldybės vadovai palinkėjo kūdikėliams augti stipriems, sveikiems, laimingiems ir branginti savo gimtąjį kraštą, o tėveliams – santarvės, kantrybės, darnaus šeimos gyvenimo.

Ne visus tėvelius su mažyliais pavyko rasti namuose ir pasveikinti, bet dovanėlės yra paruoštos kiekvienam šiemet mūsų rajone registruotam naujagimiui, tad jei registravote kūdikį š. m. sausį-spalį, o svečių iš Savivaldybės nesulaukėte, skambinkite mero patarėjai V. Tunaitienei tel. 8 620 75 301.

Š. m. lapkritį-gruodį registruotus vaikučius Savivaldybės vadovai ketina aplankyti paskutinį metų mėnesį.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė