Pasitvirtinusių koronaviruso atvejų Raseinių rajono savivaldybėje nerasta

Visoje Lietuvoje aktyviai testuojant galimus koronaviruso nešiotojus, testuojami ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai. Nuo pat pandemijos Lietuvoje pradžios savivaldybės gyventojams atlikti septyni tyrimai, tačiau pasitvirtinusių atvejų nerasta. Tai liudija ganėtinai gerą situaciją mūsų krašte.

   „Esama situacija Raseinių krašte yra gera, tačiau regėdami, kaip sparčiai daugėja nustatytų užsikrėtimo atvejų Lietuvoje ir visame pasaulyje, norime mūsų gyventojus paraginti aktyviai laikytis karantino nubrėžtų taisyklių“,- kreipiasi į gyventojus Savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Pasak mero Andriaus Bautronio, jeigu gyventojai žino asmenis, kurie pažeidžia 14 dienų saviizoliacijos reikalavimus ir kelia grėsmę visuomenei, tada reikėtų fiksuoti tokį pažeidimą ir pranešti bendrosios pagalbos telefonu 112. Esama situacija reikalauja susitelkimo ir ryžtingų veiksmų.

   Tuo tarpu Raseinių rajono savivaldybė yra pasirengusi ir toliau vykdyti visas užduotis, padėsiančias kontroliuoti viruso sklaidą tiek Raseinių krašte, tiek ir visoje Lietuvoje. Bendradarbiausime su socialiniais partneriais, skleisime oficialią informaciją Savivaldybės Facebook paskyroje, svetainėje ir žiniasklaidos priemonėse.

Raseinių rajono savivaldybė