Organizacinė „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ grupė pasirinko planuojamą protesto datą

Kovo 28 d. vakare virtualiai susirinkusi „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ organizacinė grupė sprendė optimaliausios protesto žygio datos klausimą.

Kadangi Marše žada dalyvauti ir kitos visuomenės kultūrinės grupės, kaip, pavyzdžiui, plieninių žirgų tramdytojai – Lietuvos baikeriai, buvo konsultuojamasi ir su jais.

Ne paskutinę, bet ir ne pagrindinę vietą svarstyme užėmė ir karantino klausimai.

Kovo 29 dienos rytą paraiška akcijai „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“, bus nusiųsta Lietuvos policijos Departamentui ir Vilniaus savivaldybei, planuojamai gegužės 15-os dienos datai, sutampančiai su tarptautine Šeimos diena.

Taip pat kvietimai nusiųsti Bažnyčios hierarchams su kvietimu dalyvauti Vilniaus protesto mitinge Vingio parke.

Lietuvai ši data gali tapti simboline, jei tik valdžia nesumanys pradėti tiesiogiai kliudyti Maršui, kas, žinant Vyriausybės dabartinę sudėtį, siekius ir daromus žingsnius Šeimos atžvilgiu – labai tikėtina.

Bet kuriuo atveju, Maršo organizatoriai ruošiasi visiems galimiems atvejams, tame tarpe ir galimo tiesioginio atsisakymo leisti jį surengti variantui.

Visiems variantams yra pasiruošta arba ruošiamasi, organizatoriai optimistiškai žvelgia į perspektyvą.

Trukdymų tikimasi ir iš kitos pusės – jau dabar yra daugybė linkinčių, rašančių ir kalbančių tokius dalykus, kurie tiesiogiai liudija, jog Lietuvoje daliai žmonių „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ – kaip krislas akyje. Todėl bandoma provokuoti, dezorientuoti žmones, pasakojant apie Maršo sumanytojus, jo atributiką, rėmėjus – nebūtų dalykų.

Kai kuriuose portaluose skelbiami ne tie informacinių Maršo rėmėjų sąrašai, bandant nukreipti žmones į kitus portalus ir juose juos suklaidinti. Maršo rengėjai jau kreipėsi į tuos portalus siūlydami išimti klaidinančią informaciją apie maršą ir jo rėmėjus.

Oficialūs „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ akcijos rėmėjai yra šie:

Pagrindinis informacinis rėmėjas: Respublika.lt

Kiti rėmėjai: infa.lt, minfo.lt, Karštas Komentaras, Kauno Forumas

Tik šie portalai skelbia oficialią su renginiu susijusią informaciją. Visi kiti gali laisvai perskelbti nurodydami šaltinį. Jei šaltinio nėra – skelbiama informacija apie protestą gali būti netiksli, nepatikima ar net klaidinanti.

Pagrindinis „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ puslapis – seimusajudis.lt. Jame galima rasti būtinąją renginio informaciją, paskelbtą šiai dienai, renginio atributiką, vėliavas ir kitus dalykus.

Lietuvos regionuose jau plinta žinia apie Maršą. Žmonės į jį deda dideles viltis, tikėdamiesi pasikeitimų valstybėje, iš kurių svarbiausi – teisingumas, apsisprendimo laisvė ir pagarba šeimos vertybėms, kurie šiandien tiesiog trypiami kojomis…

Jie kreipiasi į organizatorius ir prašo – vienykitės, neleiskite jūsų sukiršinti, suskaldyti tarpusavyje kaip jau yra buvę daugybę kartų anksčiau, – laikykitės drauge, neleiskite sužlugdyti šio po visą Lietuvą plintančio ir visoje Lietuvoje beveik vienu metu prasidėsiančio protesto, „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“.

Organizatoriai atsako paprastai – „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ – įvyks bet kokiu oru!

Šaltinis: infa.lt