Nemakštiškiai: koldūnų šventė komercinis renginys

Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė kartu su Kultūros centro direktore Valdone Balčaitiene, gausiu būriu jaunimo atstovų toliau tęsia susitikimus seniūnijose su kultūros darbuotojais, bendruomenių pirmininkais, seniūnaičiais, jaunimo atstovais. Šįkart diskutuota Nemakščių seniūnijoje.

 Nemakščių santalkos bendruomenės pirmininkė Lina Mejerienė nuoširdžiai padėkojo vicemerei Gitanai Rašimienei, kad ši ėmėsi kultūros problemų rajone sprendimo, teigė, kad tokių žingsnių labai seniai reikėjo.

Supažindinti su kultūros veiklos vadybininko ir meno vadovo pareigybių aprašymais, nemakštiškiai stebėjosi, kam vadybininkas jiems apskritai reikalingas? Jiems reikalingas esąs meno vadovas, o vadybininkai jie patys esą.

Nemakštiškiai džiaugėsi savo seniūno ir dalį meno vadovo etato turinčio Remigijaus Laugalio darbu, jo gebėjimu bendrauti su žmonėmis ir pasiekti aukštą meninį lygį.

Nemakštiškiai išliejo nuoskaudą ir dėl Viduklėje organizuojamų koldūnų švenčių: jų nuomone yra nesąžininga, kai koldūnų šventei skiriama apie 25 tūkst. litų, o Nemakščių rimtam renginiui – tik 500. O ir iš viso, šių žmonių nuomone, koldūnų šventė gali būti tik komercinis renginys, bet jokiu būdu ne kultūrinis.