Nekviestas svečias atsidūrė areštinėje

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai liepos 20-osios vėlyvą vakarą į ilgalaikio sulaikymo patalpas uždarė gerai žinomą 33-iejų Raseinių rajono Nemakščių miestelio gyventoją, kuris bandė neprašytas pasisvečiuoti to paties miestelio  52-iejų vyriškio namuose. Neblaivų vyriškį, vaikščiojantį aplink svetimus namus, pirmiausiai pastebėjo kaimynas, kuris ir pranešė namo savininkui apie įtartiną asmenį. Atvykęs namo šeimininkas kartu su kaimynu, rado išlaužtą lango rėmą, pro kurį į namo vidų pateko nusikaltėlis. Kadangi įsibrovėlis  buvo užkluptas  nusikaltimo vietoje, nieko pasisavinti  nesuspėjo,  jis buvo sulaikytas ir perduotas  atvykusiems pareigūnams.

             Sulaikytasis anksčiau teistas, 2012 m. atlikęs bausmę buvo paleistas iš pataisos namų, tačiau vėliau buvo sulaikytas dėl įvykdyto plėšimo.

             Šįkart dėl jo nusikalstamos veikos Raseinių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 165 str. 1 d. (neteisėtas asmens būsto neliečiamumo pažeidimas).

Šiaulių AVPK Raseinių PK info