Neįgalieji paminėjo Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dieną

 Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai rugpjūčio 23 d. turėjo galimybę mintimis grįžti į Lietuvai svarbių įvykių dienas. Minint Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dieną centre svečiavosi Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Raseinių iniciatyvinės grupės narys, literatų klubo Dubysa narys Pranas Laurinavičius. Kultūros darbuotoja Lina Urniežiūtė Volvienė susitikimą pradėjo visiems primindama pagrindinius Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienos faktus. Svarbių Lietuvai įvykių pristatymą eilėmis papildė centro lankytoja Sofija Kveselienė.

   Pranas Laurinavičius išsamiai papasakojo apie pirmuosius Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio žingsnius Lietuvoje ir Raseinių rajone, pasidalino mintimis apie Baltijos kelio reikšmę ir sausio 13 d. įvykių išgyvenimus. Pasakojimą svečias paįvairino savo kūrybos eiliuotais tekstais.

   Centro lankytojai taip pat skaitė eiles apie Lietuvą, tremtį, atgimimo laikotarpį, pasidalino mintimis, kaip jų gyvenimus palietė visos šios reikšmingos Lietuvai datos.

   Susikaupimo ir prisiminimų valandėlė visų susirinkusiųjų mintyse paliko norą didžiuotis savo tėvyne ir vilty matyti ją kaip darnią, atsakingą, pilietišką valstybę.

(Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto įgyvendinimas)

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė