Nacionalinis įvertinimas Gražvydui Jegnorui ir Arnui Zmitrai

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventei pasiekė žinia apie nacionaliniu mastu svarbius įvertinimus Raseinių kraštui ir jo žmonėms. Vienas iš apdovanojimų įteiktas Raseinių rajono kultūros centro mišriojo choro „Šatrija“ vadovui Gražvydui Jegnorui, kitas –  VšĮ „Atrask Raseinius“ direktoriui Arnui Zmitrai.
  Lietuvos nacionaliniame kultūros centre vykusiame Lietuvos chorų sąjungos renginyje apdovanotas choro „Šatrija“ vadovas Gražvydas Jegnoras už produktyvią kūrybinę veiklą chorinės kultūros srityje per paskutiniuosius trejus metus.
   Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisijos posėdyje LR Seime apsvarstyti pateikti kandidatai ir slaptu balsavimu išrinkti 2023 metų Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatai. Tarp jų už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą buvo išrinktas ir  VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius Arnas Zmitra.
    Džiaugiamės ir didžiuojamės choro „Šatrija“ vadovu Gražvydu Jegnoru, VšĮ „Atrask Raseinius“ direktoriumi Arnu Zmitra bei jų kolektyvų nariais už Raseinių krašto garsinimą. Ateityje linkime tobulėti savo srityse ir pelnyti dar daugiau apdovanojimų.
 
 

   Parengta pagal LR Seimo ir Raseinių rajono kultūros centro informaciją

   Irmanto Gelūno nuotr.