Moderni automobilių aikštelė ir atsijų takas Prabaudos pušyne (VIDEO)

Prabaudos parko dalis jau sulaukė Savivaldybės dėmesio ir naujų ES investicijų, kurios buvo įsisavintos. Įgyvendinat projektą palei Prabaudos piliakalnį nutiestas pėsčiųjų takas tvenkinio link.

Konkurencija tarp trinkelių ir betono padidėjo, atsirado dar vienas žaidėjas architektų piešinukuose, tai atsijų takai. Raseinių savivaldybės klerkai gyventojams bando juos įsiūlyti ir vis pradeda lyginti su įžymiomis Lietuvos vietomis kur anot jų jie yra įrengti ir labai gerai tinka, yra ilgaamžiai ir patogus.

Nereikia niekur vykti kad pamatytume juos nes jie jau pas mus yra ir dar siūlomi ariogaliečiams.

Atsijų takas yra Raseinių Prabaudos parke. Labai keistas projektas, jo poreikis, kokybė ir automobilių aikštelė iš statybinio laužo.

Atsijų takas. Takelis įrengtas gan ilgas, jį galima suskirstyti į dvi dalis – teisingai įrengtą ir blogai irengtą, pati takelio pradžia padaryta nesilaikant technologijos ir atsainiai. Ten atsijos judančios, einant atrodo, lyg žengtum smėliu. Toliau esanti takelio dalis padaryta tinkamai. Atsijos sumaišytos su molingu smėliu, tinkamai sutankintas, jausmas lyg einant tvirtu pagrindu. Tik bėda, kad lietui palijus, telkšo molinos geltonos balos.

Raseinių rajono meras Algirdas Gricius

2016.11.16

Prabaudos parko poilsio zonos, piliakalnio sutvarkymas

Savivaldybės mero nuomone, Prabaudos teritorija –  svarbi mūsų miesto rekreacinė zona, kurioje miestiečiai mielai leidžia laisvalaikį, poilsiauja, maudosi, todėl  šios teritorijos puoselėjimas ir jos infrastruktūros gerinimas būtinas. Prieš kelerius metus buvo išvalytas tvenkinio dugnas ir pakrantės, šį pavasarį supiltas smėlio paplūdimys, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, rudenį įrengta nauja poilsio ir žaidimų zona. Kitąmet įgyvendinus projekte numatytus darbus, Prabaudos miškelis taps dar patrauklesne vieta gyventojų poilsiui ir laisvalaikiui.

Skeptikai, manantys, kad rajono vaizdas nesikeičia, jau kitąmet savomis akimis įsitikins ir patirs, kad jų prielaidos neteisingos.

Taigi darbai baigti, ir ką mes matome? Ar tik tokioms automobilių stovėjimo aikštelėms ir takams ES skyrė pinigų?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA