Medikams ir specialiųjų tarnybų darbuotojams – nemokama kava ir karšti gėrimai degalinėse

Medikams ir specialiųjų tarnybų darbuotojams – nemokama kava ir karšti gėrimai degalinėse

 Pirmose kovos su plintančiu koronaviruso COVID-19 gretose stovintys medikai bei specialiųjų tarnybų darbuotojai visose „Circle K Lietuvos“ degalinėse iki kovo pabaigos kavą ir kitus karštus gėrimus galės gerti nemokamai.

 Didžiausias Lietuvoje degalinių „Circle K“ imasi socialinės iniciatyvos, kuria siekiama palaikyti  gyvybes gelbėjančius žmones, kurie dėl savo darbo specifikos karantino metu, kaip rekomenduojama, negali užsidaryti namuose.

„Šio sudėtingo iššūkio metu norime išreikšti savo palaikymą pirmoje „fronto“ linijoje stovintiems žmonėms: medikams, policininkams, ugniagesiams, muitinės darbuotojams ir valstybinės sienų apsaugos tarnybų darbuotojams. Pasirūpinsime, kad medikai ir kitų tarnybų atstovai pajustų rūpestį bei padėką“,  – teigia „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Lietuvos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpis prasidėjo pirmadienį ir truks iki kovo 31 dienos vidurnakčio. Šiuo metu su darbo pažymėjimu specialiųjų tarnybų darbuotojai gali užsukti į „Circle K“ tinklo degalines visoje šalyje ir pasivaišinti L dydžio karštu gėrimu.

Siekiant suvaldyti koronaviruso keliamą grėsmę „Circle K“ degalinės ėmėsi papildomų saugumo priemonių: permatomomis organinio stiklo pertvaromis atskiria kasose dirbančius darbuotojus, uždarė vidines sėdimas poilsio zonas, net vienkartinius kavos puodelius klientams paduos tik jų paprašius, visų užsukančių prašoma tarpusavyje laikytis bent metro rekomenduojamo atstumo, nesibūriuoti.

Degalinės ir atskiros jų zonos dezinfekuojamos ne tik vykstant darbui, bet ir laikinai užsidarant 10-15 minučių.

Vairuotojai ir jų keleiviai skatinami dezinfekuoti rankas, degalus piltis naudojant vienkartines pirštines, atsiskaityti už juos savitarnos terminaluose, jei įmanoma, mokėti ne grynaisiais, o bankine kortele. Karantino laikotarpiu „Circle K“ degalinės nepriims 100 eurų ir stambesnių kupiūrų.

Daugiau kaip 900 darbo vietų įkūrusi „Circle K“ yra didžiausia pagal pajamas Lietuvos mažmeninės naftos prekybos bendrovė. Didžiąją dalį jos degalinių tinklo sudaro viso aptarnavimo degalinės – jų yra 77, dar 11 – automatinės.