Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyrius Raseiniuose paskaitą – diskusiją „Laiminga tapsi tik pamildama save“

Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyrius (Raseiniuose), vykdydamas projektą „Gyvenkime be smurto“ gruodžio 3 d. organizavo paskaitą – diskusiją  „Laiminga tapsi tik pamildama save“, skirtą moterims nukentėjusioms nuo smurto.

     Renginyje dalyvavo Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus l. e. viršininko pareigas Regimantas Mikaliūnas, kuris  pažymėjo, kad tokie susitikimai tiksliniai ir visapusiški sprendžiant smurto problemas, Raseinių r., savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užumeckas pasveikino susirinkusias moteris ir pasidžiaugė, kad jau nebijoma  kalbėti apie smurtą artimoje aplinkoje.

     Paskaitą – diskusiją pravedė konsultantė ir psichologė Virginija Servutienė, kuri analizavo tradicines ir dažniausiai pasitaikančias problemas su kuriomis susiduria šeima t. y. pykčiai, konfliktai šeimoje, su smurtu susijusios situacijos. Aptarus įvairias problemas buvo pateikti ir pasiūlymai kaip reiktų elgtis, spręsti susidariusią tokią krizinę situaciją šeimoje, pažinti save ir padėti sau.

      Renginio pabaigoje probacijos skyriaus pareigūnai padėkojo susirinkusioms  moterims, kad surado brangaus laiko ir atvyko pabūti kartu bei  įteikė moterims po rožės žiedelį kaip meilės, vilties ir tikėjimo simbolį.

     Renginį vedė ir svečius pristatė Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus specialistė Dalia Selvenienė. Projektą finansavo Raseinių rajono savivaldybė.

no images were found