Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka Raseinių rajono policijos komisariato administratorei Juditai Girdžiuvienei

Šiaulių ir Telšių apskričių policijos darbuotojai iškilmingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Kino teatre „Atlantic cinema“ vykusiame renginyje Šiaulių ir Telšių apskričių policijos vadovas Ramūnas Sarapas su švente sveikino darbuotojus ir įteikė apdovanojimus.

„Vasario 16-oji – mūsų tautinės tapatybės, dvasinės stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi.Valstybės atkūrimo šventės proga visiems linkiu vienybės, darnos, atkaklumo. Susitelkime prasmingam bei šventam tikslui – saugoti Lietuvos nepriklausomybę ir savarankiškumą. Lai šios iškilios ir reikšmingos dienos dvasia persiduoda mūsų vaikams ir ateinančioms kartoms“ – sveikinime tarė Ramūnas Sarapas.

Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga padėkos įteiktos Joniškio rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkui Stasiui Rakščiui ir Raseinių rajono policijos komisariato administratorei Juditai Girdžiuvienei.

Taip pat generalinio komisaro padėkos, už bendradarbiavimą su policija, skirtos Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurorams – Jurgai Kliumčiukienei ir Helvijui Keturakiui, Raseinių rajono Kalnųjų seniūnijos seniūnei Reginai Čepurnovienei ir Raseinių rajono policijos rėmėjui Rimantui Butkui.

Šiaulių ir Telšių apskričių policijos vadovo įsakymu, pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanoti: vyriausieji tyrėjai Algis Jasevičius, Raimondas Šukys ir Otilija Krištopaitytė, poskyrio viršininkė Neringa Kairienė, vyresnieji tyrėjai – Vainius Jasaitis, Aurelija Puidokienė, Edita Linkienė, Ingridas Visockis ir Mantvydas Lukoševičius, vyriausiasis postinis Saulius Kaminskas ir specialistas Sigitas Perminas.

Pirmojo, antrojo ir trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanoti šeši darbuotojai, taip pat dešimčiai darbuotojams skirtos apskričių policijos vadovo padėkos.

Po minėjimo ir apdovanojimų įteikimo policijos darbuotojai žiūrėjo naują lietuvišką filmą „Poetas“.