Lietuvos kelių būklė patraukė ekspertų dėmesį: palieka milijonus, o remontai kelia juoką

Šiemet ruduo pasitaikė šiltas ir tik tai išgelbėjo dalį Lietuvos kelių, nes dėl vėlai Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) prie Susisiekimo ministerijos paskelbtų viešųjų pirkimų daugybė kelio remonto darbų prasidėjo tik rudeniop.

Vairuotojai stebėjosi, kodėl darbų negalima atlikti vasarą, o Seimo Ekonomikos komiteto nariams ši situacija taip pat nepasirodė juokinga.

Abejotini kelių remonto metodai ir stringantys bei įvairių abejonių keliantys viešieji pirkimai taip pat kelia nerimą dėl visos infrastruktūros ateities.

Pastaruoju metu į viešumą iškyla vis daugiau atvejų, kurie užmena klausimų, ar Susisiekimo ministerija ir jai pavaldžios institucijos yra pakankamai kompetentingos, kad užtikrintų kokybišką šalies kelių infrastruktūros tinklo valdymą ir priežiūrą.  Liko nepanaudoti milijonai

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2018/11/21/news/lietuvos-keliu-bukle-patrauke-ekspertu-demesi-palieka-milijonus-o-remontai-kelia-juoka-8298597/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy