Lietuvos badmintono taurės varžybos

Balandžio 30 dieną Panevėžyje vyko 17-osios Lietuvos badmintono taurės Cj ir Ej grupių 2-ojo etapo varžybos.

Raseiniams atstovavo 8 sportininkai. Geriausiai sekėsi Gvidui Vasiliauskui, jis Ej grupės U13 berniukų vieneto kategorijoje iškovojo 1-ąją vietą. U13 berniukų dvejeto varžybose Deimantas Pocius, poroje su Panevėžio sportininku Matu Petraičiu, iškovojo 2-ąją vietą, o Nedas Lapkauskas ir Eimantas Valantinas laimėjo 3-ąją vietą. Tos pačios grupės mergaičių vieneto varžybose Smiltė Pakusaitė iškovojo 3-ąją vietą.

Cj grupės U17 vaikinų dvejeto varžybose Adomas Bardauskas, poroje su Vilniaus sportininku Danieliu Januškauskiu, iškovojo 2-ąją vietą.

Nuotraukose:  1 – (pirma vieta) Gvidas Vasiliauskas;

2 – iš kairės antras Deimantas Pocius, trečia vieta – iš kairės Eimantas Valantinas ir Nedas Lapkauskas;