Lietuvos badmintono taurės varžybos

Lapkričio 20 dieną Panevėžyje vyko 16-osios Lietuvos badmintono taurės Bj ir Dj grupių 4-ojo baigiamojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 118 sportininkų iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Tauragės, Kretingos, Kelmės, Šakių, Prienų ir Raseinių.

Raseiniams atstovavo 9 sportininkai. Geriausiai 4-ojo etapo varžybose sekėsi Loretai Radavičiūtei ir Aistei Vasiliauskaitei, kurios Dj grupės merginų dvejeto varžybose iškovojo 2-ąją vietą. Nojus Alijauskas ir Adomas Bardauskas Dj grupės vaikinų dvejeto varžybose iškovojo 3-ąją vietą.

Susumavus 2021 metų 16-osios Lietuvos badmintono taurės 4-ų etapų Dj grupės rezultatus Loreta Radavičiūtė ir Aistė Vasiliauskaitė merginų dvejeto kategorijoje galutinėje įskaitoje užėmė 2-ąją vietą (iš 17 varžybose dalyvavusių  dvejetų), ir buvo apdovanotos sidabro medaliais, o Nojus Alijauskas ir Adomas Bardauskas vaikinų dvejeto kategorijoje galutinėje įskaitoje užėmė 3-ąją vietą (iš 20 varžybose dalyvavusių dvejetų),  ir buvo apdovanoti bronzos medaliais.