LG Lietuvos rinkai pristato naujos kartos „NeoChef™“ mikrobangų krosneles

Naujosios „LG NeoChef™“ mikrobangų krosnelės su LG „Smart Inverter“ technologija suteikia galimybę ne tik pakartotinai šildyti maistą, bet ir jį gaminti, todėl tai yra nepakeičiamas prietaisas kasdienėje maisto ruošoje. Naujoji mikrobangų krosnelė turi atšildymo, greito šildymo, kepimo, kepimo griliu ir keletą kitų funkcijų.

Kompaktiška, bet talpi

Lyginant su ankstesniais modeliais, naujos kartos „NeoChef™“ mikrobangų krosnelė yra kompaktiškesnė, o jos talpa – didesnė. Kadangi krosnelė yra nedidelė, ji lengvai ras savo vietą virtuvėje, neužimdama daug erdvės. Užtat jos vidus yra talpus ir gali būti pritaikytas ruošiant didelius patiekalus.

Universalumas

Naudojant tolygaus atšildymo funkciją ir tikslų temperatūros reguliavimą, LG „Smart Inverter“ technologija suteikia galimybę maistą pašildyti tolygiai, neprarandant jo maistinės vertės. Reguliuojant temperatūrą ir ją pritaikant konkrečiam produktui, maistą galima atšildyti kokybiškiau. Be to, „LG NeoChef“ mikrobangų krosnelė turi kepimo ir grilio funkcijas bei suteikia galimybę fermentuoti jogurtą tiesiog namuose.

Funkcionalumas

„NeoChef™“ mikrobangų krosnelė gali prisitaikyti prie elektros srovės, todėl ji visada pasiruošusi dirbti, net esant žemai įtampai, ribotam elektros energijos tiekimui ar žemai galiai (ne mažesnei nei 300W). Lyginant su tradiciniais modeliais, baltame krosnelės viduje įtaisytas LED apšvietimas yra tris kartus ryškesnis bei labiau taupantis energiją, todėl stebėti maisto šildymo ar gaminimo procesą neatidarant krosnelės durų dar patogiau.

Maisto kokybė

Revoliucinis „Charcoal Lighting Heater™“ pluoštas leidžia natūraliu būdu paruošti daugiau patiekalų per trumpesnį laiką. Anglies pluoštas pagerina šilumos absorbciją, tad maistas yra šildomas lyg ant anglių grilyje bei yra tinkamai paruošiamas.

Lengvas valymas

Mikrobangų krosnelės priežiūrą palengvina ne tik kompaktiškas jos dydis bei didesnė talpa, bet ir 99,99 proc. vidaus dengianti antibakterinė „EasyClean™“ danga, kuri krosnelės valymą paverčia dar lengvesniu bei patogesniu. Ši danga sunaikina net 99,99 proc. kenksmingų bakterijų, kurios dažnai prilimpa prie krosnelės paviršiaus.

„LG NeoChef™“ seriją sudaro trys modeliai (MH6535GIS, MS23NECBW ir MS2535GIB), kurių talpa siekia nuo 23 iki 25 litrų. Modernios šių mikrobangų krosnelių funkcijos suteikia platų galimybių spektrą bei geresnę gaminimo patirtį net ir reikliausiems maisto gamintojams.

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“

„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra televizorių, garso ir vaizdo sistemų, monitorių, projektorių ir nešiojamųjų kompiuterių rinkos lyderė. Įmonė yra pripažinta rinkos inovatorė, pelniusi šį pripažinimą už OLED televizorius, kurie pakeitė aukščiausios kokybės televizorių kategoriją. LG yra įsipareigojusi gerinti klientų gyvenimą su inovatyviais namų pramogoms skirtais produktais, tokiais kaip pažangūs OLED televizoriai ir apdovanojimus pelnę SUPER UHD televizoriai su dirbtinio intelekto galimybėmis. Daugiau informacijos rasitewww.LG.com.

Daugiau informacijos: Vjačeslavs Sergejevs

Public relations manager in the Baltics

SIA LG Electronics Latvia

Telephone: +371 67311337

E-mail: vyacheslav.sergeyev@lge.com

 

Rūta Pastarnokienė

Tel.: +370 653 27294

El. paštas: ruta.p@fabula.lt

no images were found