Atviras sporto klubo ,,Pantera“ turnyras

Lapkričio16 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos – Atviras „Pantera“ turnyras, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybų tikslas – pasitikrinti savo jėgas prieš Lietuvos MMA čempionatą, kuris vyks š. m. gruodžio 16 d. Raseinių raj. „Karpynė“. Kviečiame visus atvykti palaikyti savo draugų ir pažiūrėti MMA kovų. Susirinks stipriausi Lietuvos MMA kovotojai ir svečiai iš Latvijos bei Estijos. Vakare vyks finalinės kovo su šou programa.

Atvirame „Pantera“ turnyre didžiąją dalį sudarė sporto klubo „Pantera“ sportininkai, taip pat svečiai iš Klaipėdos, Kauno, Jonavos, Raseinių, Šiaulių ir Vilniaus. Kovos buvo gražios ir techniškos, visi rodė didelį norą siekti pergalės tiek jaunimo, tiek suaugusių amžiaus grupėse. Žiūrovams labiausiai patiko mergaičių kova pagal K-1 taisykles. Sportininkės pasirodė labai gerai. Pergalę iškovojo sporto klubo „Pantera“ sportininkė Livija Andriukaitytė. Pagal K-1 taisykles kovojo raseiniškis Nojus Ivanauskas, kuris savo varžovą įveikė techniniu nokautu. Itin gerai suaugusiųjų grupėje pasirodė ir raseiniškis Tadas Veverskis, kuris kovojo pagal MMA ir K-1 taisykles. Visas kovas laimėjo ankščiau laiko, techniniu nokautu.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už dalyvavimą ir gražias kovas. Linkime sėkmės Lietuvos MMA čempionate, tegu laimi stipriausi.

Raseinių sporto klubo „Pantera“ sportininkų rezultatai

Pirmos vietos:

Nojus Ivanauskas, Raseiniai K-1

Deimantas Vabalas, Raseiniai MMA

Rokas Veverskis, Raseiniai MMA

Tadas Veverskis, Raseiniai MMA/K-1

Antros vietos:

Matas Aršėnas, Raseiniai MMA

Arnas Navickas, Raseiniai K-1

Justinas Bauža, Raseiniai MMA

Trečios vietos:

Airidas Bakutis, Raseiniai MMA