Laimėjimas respublikiniame konkurse „Šiuolaikinė Madona“

Mama – tai mūsų tikriausias draugas, kai išbandymai, staigūs ir sunkūs, užgriūna mus; kai suklesti nelaimė; kai draugai, kurie džiūgauja su mumis sėkmės akimirką, palieka apsupus problemoms. Ji tvirtai mus palaiko savo kilniais pamokymais, pataria mums, kad išsklaidytų tamsos debesis ir sugrąžintų taiką mūsų širdyse. Jos meilė – neišsenkanti, stipri, spindinti… Jai turime skirti daug gražių žodžių, dėmesio ir būti dėkingi už tai, kad esame. Artėjant Motinos dienai, kiekvienas susimąstome apie šį nepakeičiamą ir, iš tiesų, neįkainojamą turtą, prisimename nuolatinę globą ir rūpestį, kurį mums teikia mama.

 Motinos dienai paminėti Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras suorganizavo respublikinį  vaikų kūrybinių darbų konkursą „Šiuolaikinė Madona“. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybiškumą, meninę saviraišką, išaukštinant Motinos svarbą Lietuvos kultūros istorijoje ir šiandieniniame gyvenime, pažymint Lietuvos Globėjos, Trakų Dievo Motinos, paveikslo karūnavimo 300-ųjų metinių minėjimo metus.

Šiame konkurse dalyvavo Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai. Jiems mama- įkvėpimo šaltinis, angelas sargas, sapnų globėja. Kiekvienas vaikas, piešdamas savo mamą, sudeda visą savo šilumą ir nuostabias emocijas. Visi sukurti piešiniai spinduliuoja mamos grožį. Geriausiai šiame konkurse sekėsi septynmetei Agnieškai Aukštakytei. Jai buvo paskirta trečia vieta 7-10 metų amžiaus grupėje. Agnieška jau yra apdovanota diplomais respublikiniuose piešinių konkursuose „Architektūros perlai“, „Lietuvos paukščiai“, „Apšerkšniję mūsų žiemos“, „Rudens peizažas“, „Angelo žinia“. Padėkomis buvo apdovanotos ir Andrėja Žickytė bei Astrėja Vaitkevičiūtė. Šios jaunosios menininkės sukūrė nuostabius mamų portretus, todėl ir buvo įvertintos komisijos. Tai jau ne pirmi jų įvertinimai respublikiniuose piešinių konkursuose.

Džiugu, kai dailės studijos mokinių piešiniai yra įvertinami prizininkėmis vietomis. Belieka tik palinkėti mažiesiems menininkams kūrybinės ugnelės, kuri suteikia sparnus gyvenimo skrydžiui.

Raseinių kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė