Ko bijo bibliotekininkai ir Raudonoji Dalia? (VIDEO)

Arvydas Lekavičius

Tik jau nereikia aiškinti, kad cenzūra Lietuvoje pranyko vos nuvertus sostinės Lukiškių aikštėje stovėjusį Lenino stabą. Stabų yra ir šiais laikais, netgi gyvų, o jiems, suprantama, nepatinka jokia kritika.

Štai žurnalistė Rūta Janutienė parašė ir išleido knygą „Raudonoji Dalia“– apie buvusios prezidentės Dalios Grybauskaitės toli gražu ne trispalvę praeitį. Galėtų autorė ramiai laukti, kol sugrįš pinigai iš knygynų, važinėti po bibliotekas pristatinėdama savo kūrinį, kaip mėgsta daryti visi rašytojai. Galėtų, bet negali. Mat knygynai kažkodėl privengia platinti šią knygą, nors ji tiesiog pasmerkta populiarumui. Mat juos velniai, nesunku norintiems išsiųsti paštu, dar ir antkainis mažesnis.

ačiau gražiausia nutiko su bibliotekomis. Dar tuo metu, kai knyga buvo spaustuvėje, tačiau susitikimai su skaitytojais jau planuoti, F: atsiprašome, bet sutikimo susitikimui kol kas neduosime. Vėliau panašiai atsiprašė dar kelios bibliotekos.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/03/07/news/ko-bijo-bibliotekininkai-ir-raudonoji-dalia–13919949/