Kiek laiko dėl sustojusių renovacijos darbų nešime purvą į namus?

Raseiniuose kai kurių renovuojamų namų gyventojai sunerimę dėl sulėtėjusių darbų. Jie priversti gyventi nesutvarkytoje aplinkoje ir nešti visą purvą iš kiemo pas save į namus.

Priežasčių yra keletas: Štai Raseinių miesto Dubysos gatvės 3 numerio namo situacija. Ten namo gyventojai nėra visi patenkinti kai kuriais projekto sprendimais ir vis skundžiasi, o tai trukdo statybininkams dirbti nes kiekvienas skundas yra peržiurimas, o darbai tuo metu sustabdomi. Galima būtų tokių gyventojų paklausti kur jie buvo kada viskas buvo jiems pateikta ir nubraižyta ant popieriaus kaip viskas atrodys. Tikime kad vyko ir nemažai susirinkimų su jais  dėl renovacijos darbų, viskas buvo išaiškinta ir parodyta.

Kitas dalykas taip pat svarbus yra tas kad įmonė kuri administruoja šį daugiabuti o tai yra (SĮ „Raseinių butų ūkis“), taip pat nerodo didelio entuziazmo spręsti problemas greičiau. Pasak kai kurių gyventojų šios įmonės direktorius buvo apsilankęs pas juos ir patikino kad darbai tuoj bus tęsiami, ( o tas tuoj tai rytoj ar kitais metais taip ir neaišku), bet jau parėjo apie dvi savaitės o darbininkai taip ir nepasirodė.

Gal vadovai turėtų būti veiklesni spręsdami tokias problemas, nes čia kaip ir nėra ką spręsti tik reikia pabaigti pradėtus darbus.