Keliams valyti telkiami ir ūkininkai

  Suintensyvėjęs snygis, gili žiema kelia daug rūpesčių gatvių ir kelių valytojams visoje Lietuvoje, taip pat ir Raseinių krašte. Nors UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ technika dirba nesustodama ir pagal savo galimybes, ne visur spėjama laiku pašalinti sniego ir ledo kliūtis keliuose.

UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ atsiprašo gyventojų už nepatogumus ir informuoja, kad vietomis dėl sunkiai pravažiuojamų kelių gali sutrikti komunalinių atliekų vežimo grafikas. Jis yra koordinuojamas, pirmiausia valomi keliai, bet su šėlstančios gamtos kaprizais darosi vis sunkiau kovoti.

„Komunalininkai dirba visomis išgalėmis, žmonėms ir technikai tenka didelis krūvis, todėl pagalbos reikia ir iš šalies. Pasitarę su seniūnais, nusprendėme, kad reikia kreiptis į vietos ūkininkus, žemės ūkio bendroves ir jų paprašyti nuvalyti kelius, kurių nespėja nuvalyti UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“. Šiuo metu turime būti kantrūs, susitelkę ir paslaugūs vieni kitiems“, – teigė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Eismo saugumo komisijos pirmininkas Gytis Šulinskas.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė