Kalėdinis pradedančiųjų MMA turnyras „Pantera“

Gruodžio 17 d. Jurbarke įvyko Kalėdinis MMA turnyras, jo organizatorius – sporto klubas „Pantera“ ir LMMAF.  Varžybose dalyvavo 70 sportininkų, 7 sporto klubai. Šios varžybos buvo skirtos pardedantiesiems įgauti patirties su kuria vėliau galės varžytis ir čempionatuose.

Kalėdiniame turnyre kovos vyko pagal MMA ir K-1 disciplinas. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo viename MMA ringe.  Sporto klubą „Pantera“ atstovavo 25 sportininkai, kai kurie iš jų dalyvavo abiejose disciplinose (MMA ir K-1). Sporto klubo „Pantera“ atstovai puikiai pasirodė, pirmųjų vietų laimėtojai: Ugnius Atkočaitis , Karolis Petrauskas, Tomas Bačiulis,  Ovidijus Petrauskas, Aronas Besarabas,  Alanas Margelis,  Rugilė Damašauskaitė, Lijana Lipinskaitė , Airidas Bakutis , Kajus Pažereckas , Eidvinas Vaitkus, Modestas Narbutas,  Deimantas Vabalas, Danielius Osockis , Hubertas Ūsas.

Kalėdiniame turnyre nuotaiką palaikė atvykęs Kalėdų senelis su snieguolę ir kalėdinės dovanėlės renginio dalyviams. Varžybos buvo puikus šių metų sezono uždarymas ir pasiruošimas artėjančiam sezonui, kuris žada naujus startus Lietuvoje ir Užsienyje.  

 Viso turnyro Rezultatai:http://klubaspantera.lt/2022/12/18/2452/

Daugiau nuotraukų čia-https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100063656884003&set=a.605479418250616