Kalėdinis badmintono turnyras

Gruodžio 8-15 dienomis Raseinių kūno kultūros ir sporto centro ir Raseinių Šaltinio progimnazijos sporto salėse vyko Raseinių kūno kultūros ir sporto centro ir Raseinių badmintono klubo badmintono turnyro ,,Kalėdos 2022“ varžybos.

Varžybos buvo vykdomas merginų ir vaikinų įvairaus pajėgumo grupėse. Po atkaklių kovų merginų ,,A“ grupės nugalėtoja tapo Greta Šukutytė, 2-ąją vietą iškovojo Diana Valantinaitė, o 3-ąją vietą laimėjo Loreta Radavičiūtė. Vaikinų ,,A“ grupės varžybų nugalėtoju tapo Nojus Alijauskas, 2-ąją vietą iškovojo Nojus Danusas, o 3-ąją vietą laimėjo Gvidas Vasiliauskas.

Merginų ,,B“ grupėje 1-ąją vietą iškovojo Gabrielė Klijūnaitė, 2-ąją vietą laimėjo Gabija Šedaitytė, o 3-ąją vietą laimėjo Barbora Tautvydaitė. Vaikinų ,,B“ grupės varžybose 1-ąją vietą iškovojo Dovydas Siniakovas, 2-ąją vietą laimėjo Paulius Švagždys, o 3-ąją vietą laimėjo Augustinas Karpas.

Merginų ,,C“ grupės varžybose 1-ąją vietą laimėjo Ugnė Kulnytė, 2-ąją vietą – Ugnė Smilgevičiūtė, o 3-ąją vietą laimėjo Justė Andriūnaitė. Berniukų ,,C“ grupės nugalėtoju tapo Deimantas Pocius, 2-ąją vietą iškovojo Eimantas Valantinas, o 3-ąją laimėjo Ignas Kveselys.

Mergaičių ,,D“ grupės varžybose 1-ąją vietą laimėjo Smiltė Pakusaitė, 2-ąją vietą – Gabija Danusaitė, o 3-ąją vietą laimėjo Ugnė Gudžiūnaitė.