Išrinko gražiausias sodybas

Konkurso- apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ komisija, vadovaujama rajono mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės, baigė konkursui pasiūlytų objektų lankymą  ir išrinko iš jų pačius gražiausius.

Įmonių kategorijoje komisija geriausius rinko iš septynių kandidatų. Komisija vienbalsiai sutarė šioje kategorijoje gražiausiai tvarkomas aplinkas atskirti į paslaugų ir valstybinių įstaigų kategorijas. Tad pagal paslaugų kategoriją gražiausiai, geriausiai tvarkoma įmone pripažinta Rasos Šlepienės individuali įmonė Šiluvoje ir Viduklės girininkija.

Vertinimui buvo pristatyti septyni bendruomenių centrai.  Komisija, atsižvelgusi į tvarkomos aplinkos vientisumą, geriausiai įvertino Didžiulių kaimo bendruomenės tvarkomą aplinką.

Miesto sodybų vertinimui buvo pristatyta šešios. Šįkart gražiausiai tvarkoma sodyba pripažinta Reginos ir Edvardo Marijošių Ariogaloje.

Vertinant kaimo sodybas, komisijai teko apsispręsti tarp dešimties pasiūlytų kandidatų. Gražiausiai tvarkoma kaimo sodyba pripažinta Rasos ir Vlado Urniežių Laukštučių kaime (Paliepių sen.) Daug gražių žodžių buvo išsakyta ilgižiškių Laimutės ir Virgilijaus Dubikų adresu.

Gražiausios miestelio sodybos titulas iš keturių pretendenčių šįkart atiteko Danguolės ir Eugenijaus Butkų kiemui Viduklėje.

Be diskusijų iš septynių pretendentų vienkiemių kategorijoje nugalėtoju buvo pripažintas Birutės ir Gvido Michelini vienkiemis Pakalniškių kaime (Šiluvos sen.).

Aplankyti penki daugiabučiai. Šiais metais komisija vertino ne visą daugiabučio aplinką, o tik seniūnijos išrinktą gėlyną prie daugiabučio namo. Daugiausiai komisijos simpatijų sulaukė Viduklės miestelio Gamyklos gatvės daugiabučio gėlynas.

Nesunku komisijai buvo apsispręsti ir renkant gražiausiai tvarkomą gyvenvietę. Tokia šiemet pripažinta Norgėlų gyvenvietė.

Viešųjų erdvių vertinimo kategorijoje komisijai teko rinktis tarp aštuonių kandidačių. Geriausiai, gražiausiai tvarkoma viešoji erdvė pripažinta Biliūnuose (Girkalnio sen.). Daug pagiriamųjų žodžių buvo išsakyta ir Dominikonų skverui Raseiniuose.

Šie nugalėtojai bus pagerbti ir apdovanoti rugsėjo 19 dieną vyksiančios Rudens šventės metu. Komisijos pirmininkė Gitana Rašimienė akcentavo, kad šiais metais yra daug gražių, gerai besitvarkančių objektų, kuriuos taip pat reikėtų paskatinti, jiems padėkoti. Buvo nutarta prašyti rajono mero padėkos raštais apdovanoti dar keturis  itin gražiai tvarkomus objektus: Laimutės ir Virgilijaus Dubikų kaimo sodybą Ilgižių III kaime (Betygalos sen.), Laimutės ir Gintauto Šauklių miestelio sodybą Girkalnyje, antrą šimtmetį skaičiuojantį Jadvygos Mockaitienės vienkiemį Užuomedžių kaime (Viduklės sen.) ir Dominikonų skverą, kurio šeimininkais yra Raseinių miesto seniūnija.

raseiniai.lt

no images were found