Įprasminkime Kalėdų džiaugsmą

Didėjantis miesto šurmulys, vitrinose aidinčios tradicinės kalėdinės dainos ir giesmės, – ženklas visiems, – artėja visų laukiamos Kalėdos. Galbūt, kai kam jos siejasi su dovanų pirkimo karštlige ar šventinio stalo paruošimu, svečių laukimu, svajonių išsipildymu. Gera švęsti Kalėdas, kai esi laukiamas, tačiau ar visi esame laukiami? O kaip vaikai…..vaikai, gyvenantys globos namuose. Jie turi svajonę – turėti šeimą.

Visų vaikų svajonė augti saugiose ir juos mylinčiose šeimose yra įmanoma, jeigu kartu padėsime jai išsipildyti. Pastaraisiais metais, vaikų globos įstaiga per šventes lieka beveik tuščia – šeimos kviečia vienišus vaikus sutikti Kalėdas savo namuose. Daug žmonių atveria savo namų duris vienišiems vaikams, iniciatyvos – apsaugoti likimo nuskriaustus vaikus – imasi globėjai. Drąsiau darykime gerus ir prasmingus darbus! Kiekvienas geras darbas, vaiko šypsena, paverčia pasaulį geresniu, gražesniu. Tikime, kad vaikai gavę dovanų – Jūsų namų šilumą – ir patys taps geresni, laimingesni, užaugs dorais piliečiais.

Lai artėjančių Kalėdų dvasia išsaugo mūsų tikėjimo jautrumą ir tikrumą, lai kiekvieno vaiko širdelė tampa džiaugsmo šaltiniu!

Kviečiame visus, norinčius tapti globėjais ir dalintis savo namų šiluma su globos netekusiais vaikais, kreiptis į Raseinių pagalbos šeimai namų Globos centrą. Nedelskite, nes norint suteikti vaikams jaukių švenčių džiaugsmą, reikia atlikti dokumentų sutvarkymo procedūras. Mus rasite adresu: Kalnų g. 15A, Raseiniai. Tel. pasiteirauti 8 626 71765.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė