Dviem Raseinių miesto daugiabučiams skirtas Lietuvos energetikos agentūros finansavimas

 UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ informuoja, kad šių metų gruodžio 28 d. iš Lietuvos energetikos agentūros buvo gautas finansavimas už daugiabučių namų patirtas išlaidas: vidaus elektros tinklo darbus ir elektrines virykles.

  Suskystintų naftos dujų (SND) balionų šalinimo programoje 2020 m. dalyvavo du UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ administruojami namai, įsikūrę Pieninės g. 5A ir Vytauto Didžiojo g. 23, Raseiniai.

  Projekte dalyvavusiems namams skirta suma siekia 17 865,35 Eur. Artimiausiu metu į šių namų savininkų bankų sąskaitas bus pervedama parama (iki 200 Eur be PVM) už įsigytas naujas virykles.

  Nuo 2021 m. sausio 1 d. projektą administruos LR aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra. Primename, kad trijų ir daugiau aukštų daugiabučiai namai gali dalyvauti SND balionų šalinimo programoje.

  Atkreiptinas dėmesys, kad visi daugiabučių namų gyventojai privalės pašalinti dujų balionus iki 2023 m., todėl siekiama paskatinti ir padėti pereiti prie saugių alternatyvių energijos šaltinių numatant skirti negrąžinamą paramą iki 600 eurų be PVM.

  Dėl dalyvavimo SND balionų šalinimo programoje ar kitais susijusiais klausimais galite kreiptis tel. 8 659 15778, el. p.  renovacija3@rkp.lt .