Delegacija iš Raseinių rajono dalyvavo tarptautiniuose mokymuose Gruzijoje

Nacionalinė jaunimo reikalų koordinatorių asociacija kartu su partneriais iš Lenkijos ir Gruzija įgyvendina tarptautinį projektą „Parama jaunimo politikos plėtojimui savivaldybės lygmeniu Gruzijoje“. Raseinių rajono savivaldybės atstovai buvo pakviesti atstovauti Lietuvai tarptautiniame projekte 2019 m. balandžio 11-16 d. Rustavi mieste (Gruzija).

Delegaciją iš Raseinių rajono sudarė: Gintarė Žemgulė, Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė, Ema Uosytė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus referentė, Roma Vaičiulytė, VšĮ Raseinių rajono jaunimo užimtumo centro jaunimo darbuotoja ir Patricija Stašinskytė, Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narė.

Seminaro metu dalyviai susipažinimo su Gruzijos, Lenkijos jaunimo politikos sistema. Kaip veikia jaunimo tarybos, kokie yra gerieji projektų pavyzdžiai, taip pat buvo pristatyta ir tarptautiniame kontekste įvertinta Raseinių rajono savivaldybės jaunimo politika, pasidalinta gerąja patirtimi. Seminaro metu buvo identifikuojamos egzistuojančios jaunimo politikos problemos ir teikiamos rekomendacijos problemų sprendimui.

Seminaro metu vyko susitikimas su Rustavi miesto (Gruzija) merijos atstovais, kurio metu tarybos nariai, atsakingi už jaunimo politiką, pristatė jaunimo politikos formavimo pradžią, esamą padėti ir ateities perspektyvas. Raseinių rajono savivaldybės atstovai pristatė, kaip įtraukiami jaunimo atstovai į politikos formavimo procesus.

Š

no images were found

altinis: Raseinių rajono savivaldybė