Dėl visą naktį tebesitęsiančio snygio sudėtingų eismo sąlygų išlieka visoje Lietuvoje

Eismo vietą sunkina snygis ir pūga! Būkite budrūs!

 Pagrindinių kelių dangos su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, vietomis su prispausto arba puraus sniego sluoksniu iki 10-15 cm. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai su prispaustu sniegu, vietomis su sniego sluoksniu iki 30 cm, slidūs. Yra rajoniniuose keliuose ruožų, kurie sunkiai pravažiuojami. Neišvažiuojamų kelių yra pietų ir rytų Lietuvoje: Marijampolėje apskrityje, Vilkaviškyje, Vilniaus, Ukmergės, Širvintų rajonuose.

Slidžiaus kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, kelininkai dirba visą jėgą, bet vairuotojų prašymus turi atiduoti ir neskubėti, atsižvelgti į meteorologines vietas, nes kelių dangos dengia sniego sluoksnis, o tai nuvalius, dėl snygio, keliai vėl padengiami sniegu.

Kiek geresnės, žiemiškai geresnės, eismo sąlygos yra vakarų Lietuvoje, ypač Klaipėdos apskrityje, nes dešimt kritulių buvo mažiau.

Dėl storo sniego sluoksnio lūžta medžiai, medžių šakos, tad reik reiktų būti atsargiems miškingose ​​vietovėse.

Kviečiame susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau būtinybei vykti, prašyti daugiau ypatingų atsargų ir kelionių planuotojų su laiko atsarga.

Visoje Lietuvoje snygis, Kaišiadorių, Marijampolės ir Varėnos rajonuose stiprus, vakaruose, šiaurės vakaruose kai kur pereinantis į šlapdribą. Vietomis pūga.

Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Dieną eismo aprašymas sunkins snygis ir pūga! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenų dienos snigs. Kai kur pūga. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų 8–13 m / s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.