Apdovanoti konkurso „Maironio takais“ dalyviai

 Kiekvienas kraštas didžiuojasi garsiausiais, labiausiai nusipelniusiais savo žemiečiais. Kažin, ar kas suabejos, kad garsiausias Raseinių žemės sūnus yra Jonas Mačiulis, į lietuvių literatūros istoriją įėjęs Maironio pseudonimu. Šiai asmenybei ir buvo skirtas rajoninis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Maironio takais“.

   Šiame konkurse buvo kviečiami dalyvauti 6-18 metų mokiniai. Jie buvo skatinami domėtis Maironio asmenybe, gyvenimu bei  kūryba. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Ariogalos gimnazijos, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos bei Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos.

   Diplomais ir prizais 6-10 metų amžiaus grupėje buvo apdovanoti šie mokiniai:  Adelė Maslauskaitė (I vieta) – Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, Goda Mockutė (II vieta) – Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, Margarita Griciūtė (III vieta) – Raseinių rajono kultūros centro Dailės studija.

  11-14 metų amžiaus grupėje buvo apdovanoti šie mokiniai:  Evelina Stanevičiūtė (III vieta) – Ariogalos gimnazija, Ugnė Klasauskaitė (II vieta) – Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialas, Indrė Griciūtė (III vieta) – Raseinių rajono kultūros centro Dailės studija.

   15-18 metų amžiaus grupėje buvo apdovanotos Ariogalos gimnazijos mokinės: Klaudija Petrauskaitė (I vieta), Skaistė Žičkytė (II vieta), Ugnė Bilvinaitė (III vieta).

   Padėkas už kūrybiškumą gavo Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokyklos mokiniai Adrijus Stoškus ir Ugnė Armonaitė.

  Raseinių rajono kultūros centro padėkomis apdovanotos Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokyklos mokytojos Rita Goleckienė ir Gražina Šimkevičienė, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo ir Ariogalos gimnazijos mokytoja Lijana Raginskienė, Raseinių rajono kultūros centro Dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė.

   Džiaugiamės, kad ir pandemijos laikotarpiu vaikai kuria ir dalyvauja piešinių konkursuose. Tai prasminga veikla, kuri dar būna ir įvertinta.

   Konkurso „Maironio takais“ organizatorė Dalia Rapalytė

Teksto ir nuotraukų autorė: RRKC Dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė