Absurdo teatras: Seimas suriko „už“, nors nežino, už ką

Kvaila kebeknė, kuri artimiausiu metu gali suteršti valstybės prestižą, o vėliau – netgi pakenkti jos suverenitetui. Tuo gali virsti Lietuvos politikų pritarimas Jungtinių Tautų (JT) Migracijos paktui.

Ar dauguma Seimo narių gali balsuoti už kokį nors svarbų valstybei dokumentą jo net neskaitę? Žinoma, taip yra buvę ne kartą.

Bet kaip vertinti tokį balsavimą, jeigu svarbus dokumentas ne tik neišverstas į valstybinę kalbą, bet ir nepateiktas dėl jo balsuoti turinčiam Seimui, nors to reikalauja įstatymai?

Atrodo, kad Seimas palaimino pasaulyje prieštaringai vertinamą JT Migracijos paktą būtent tokiu būdu – dokumento neskaičius absoliučiai daugumai tautos išrinktųjų ir netgi jo neturint.

Nepaisant tokių absurdų, vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas pirmadienį Maroke vykusioje JT konferencijoje šiam paktui jau pritarė ir Lietuvos vardu.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/12/13/news/gresme-lietuvai-seimas-suriko-uz-nors-nezino-uz-ka-8550229/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy