Žurnalistai gauna informaciją iš pirmų lūpų

 

Po pertraukos vėl rengiamos spaudos konferencijos su Savivaldybės vadovais, kurie atsako žiniasklaidos atstovams į jiems rūpimus klausimus.

Šiandien susitikęs su rajono žurnalistais meras Algirdas Gricius pirmiausia jų paprašė laikytis nustatytos tvarkos, paprašė jų laiku atsiųsti klausimus, kad būtų galima tinkamai parengti atsakymus. Meras taip pat informavo apie praėjusios ir šios savaitės svarbiausius darbus. Savivaldybė įgyvendina apie 40 projektų, kurių eiga buvo aptarta.

Šiuo metu vyksta pasirengimas lapkričio 25 d. įvyksiančiam laisvės kovotojų atminimą įamžinusio Kryžkalnio memorialo atidarymui, kuriame žada dalyvauti aukšti dvasininkai, Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis ir kiti garbingi svečiai. Šiandien meras susitiks su rajono pedagogais ir išklausys jų nuomones apie Švietimo ir mokslo ministerijos įvestą etatinį atlyginimą. Meras pranešė apie jo pasirašytą potvarkį surengti Ariogalos miesto seniūnijos gyventojų apklausą dėl kitos paskirties inžinerinio statinio (miesto aikštės) Vytauto g. Ariogalos mieste statybos projekto Nr. AT-16A-893-TP. 2016 m. sprendinių keitimo.

Apie tai išsamiau papasakojo spaudos konferencijoje taip pat dalyvavęs Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas. Direktorius atsakė ir į kitus žiniasklaidos atstovų klausimus, kaip antai: dėl tarnybinio transporto naudojimo, viešųjų pirkimų sutarčių viešinimo Savivaldybės įmonėse, šių įmonių valdybų veiklos.