Žalgirio taurės turnyre Sporto klubas Pantera komandinėje rungtyje čempionai

Spalio 21 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius buvo sporto klubas „Pantera“, partneriai Jurbarko savivaldybė, Lietuvos sporto draugija Žalgiris ir LMMAF. Varžybose dalyvavo 182 dalyviai iš 19 Lietuvos sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyvių atvyksta kaskart vis iš daugiau miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Visagino Raseinių ir t.t. Čempionate dalyvavo  Estijos komanda (2 sporto klubai), Latvijos komanda (1 sporto klubas)  kurių atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didėjantis dalyvių skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir techniškos dvikovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų ir naujai prisijungiančių klubų.

Varžybose dalyvavo ir svečiau -pasiskė ir varžybas atidarė Jurbarko r. tarybos narys Algirdas Pienita. Atvirame ringe Pantera “Žalgirio Taurė“ kovos vyko pagal MMA ir K-1 disciplinas. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose.  Daugiausiai emocijų sukėlė  mergaičių kovos, kurios buvo labai aktyvios ir permainingos. Puikiai pasiruošę buvo ir gražią techniką parodė jauniausieji MMA sportininkai, atkakliai siekė pergalės nenusileisdami suaugusių sportininkų kovoms. Vyko ir sunkiasvorių kovos, kurios visada palieka gražų įspūdį.

Iš Raseinių gerai sukovojo jaunieji sportininkai Rokas Stoškus finalinėje kovoje nugalėjo pajėgų Jonavos sportininką  ir Gustas Simanauskas kuris nugalėjo varžovus ir pateko į finalą. Finalinėje kovoje Gustui teko kovoti su vilniečiu kuris dalyvavo pasaulio čempionate ir turi didele kovų patirtį, minimaliu skirtumu teisėjai pergale skyrė vilniečiui.  Puikiai sukovojo Rugilė Damašauskaitė finalinėje kovoje nugalėjusi vilniete sportininke. Ir papildomoje kovo Rugilė kovojo su Estijos sportininke, minimaliu teisėjų sprendimu pergale atiteko estei.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančioms varžyboms – Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. gruodžio 9 d. ir tarptautiniam IMMAF pasaulio suaugusiųjų čempionatui Albanijoje (Tiranos olimpinis parkas) lapkričio 20–25 d., į kurį vyks  Lietuvos MMA federacijos sportininkai.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Šiaulių sporto klubui „Suncity MMA“, trečioji vieta – Vilniaus sporto klubui „ValeTudo MMA Akademija”. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto lygio kėlimą. Taip pat Jurbarko sporto klubas „Pantera“ dėkoja auklėtiniams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą Jurbarko rajono savivaldybei, Lietuvos sporto draugijai „Žalgiris“.  Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Rezultatai

MMA disciplina
Rugilė Damašauskaitė U-18 65,8 kg. 1 vieta
Lijana Lipinskaitė  +18  65,8 1 vieta
Aironas Šimaitis U-14 iki 62kg. 1 vieta
Deividas Barzdaitis U-16 iki 48 kg. 1 vieta
Pavelas Majauskas suaugusiuose (+18) iki 61,2 kg.  1 vieta
Rugilė Damašauskaitė U-18 61,2 kg. 2 vieta
Kajus Bučinskas U-14 37 kg. 2 vieta
Rokas Stoškus U-14 +62 kg. 2 vieta
Airidas Bakutis U-16 iki 48 kg. 2 vieta
Gustas Simanauskas U-16 iki 72 kg.  2 vieta
Hubertas Ūsas U-12 iki30 kg. 3 vieta
Aimantas Kavaliauskas iki34 kg. 3 vieta
Rėjus Feleckevičius U-12 +48 kg.  3 vieta
Kajus Bučinskas U-14 iki 30 kg. 3 vieta
Justas Minalga U-14 iki 48 kg. 3 vieta
Tomas Bačiulis suaugusiuose (+18) iki 70,3 kg.  3 vieta

K-1 disciplina

Kajus Bučinskas U-14 iki44 kg. 1 vieta
Rokas Stoškus U-14 +62 kg. 1 vieta
Eidvinas Vaitkus suaugusiuose (+18) iki 65,8 kg.  1 vieta
Tomas Bačiulis suaugusiuose (+18) iki 77,1 kg.  1 vieta
Hubertas Ūsas U-12 iki 30 kg. 2 vieta
Rėjus Feleckevičius U-12 +48 kg.  2 vieta
Justas Minalga U-14 iki 48 kg. 3 vieta
Eimantas Špatkauskas U-18 iki 77,1 kg. 3 vieta
Eidvinas Dambrauskas suaugusiuose (+18) iki 70,3 kg.  3 vieta