Ž.Kelio ir V.Šumskio tandemas leido „Rasams“ sugrįžti į pergalių kelią

Vilius Šumskis ir Žydrūnas Kelys pelnė pusę Raseinių „Rasų“ (7-16) taškų, o jų vedama ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė pirmąją pergalę po penkių pralaimėjimų iš eilės.

Giedriaus Kurtinaičio vadovaujama ekipa penktadienį savo aikštėje 86:68 (18:19, 21:19, 21:13, 26:17) įveikė Molėtų „Ežerūną-Karį“ (6-17) ir revanšavosi už pralaimėjimą pirmajame varžybų rate.

Aikštės šeimininkai į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kada trečiajame ketvirtyje laimėjo „sausą“ atkarpą net 14:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (58:46).

Ketvirtajame kėlinyje molėtiškiai buvo priartėję iki 6 taškų (54:60), bet tuomet „Rasų“ krepšininkai greitai susigrąžino 10-ies taškų pranašumą (64:54), kuris susitikimo pabaigoje išaugo iki rekordinio – 86:68.

Kelys ir Šumskis surinko po 23 taškus. Pastarasis nė sykio neprametė „iš žaidimo“ ir realizavo visus 11 dvitaškių. Taip pat jis dar atkovojo 12 kamuolių, blokavo 2 metimus bei surinko 36 taškus.

„Rasai“: Vilius Šumskis 23 (11/11 dvit., 12 atk. kam.), Žydrūnas Kelys 23 (8 rez. perd., 6 kld.), Valdemaras Savostjanovas 17, Darius Gricius 10.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 19 (5/10 trit.), Eimantas Narušis 11, Edgaras Sosnovskis 9 (11 atk. kam.), Dominykas Zupkauskas 9.