VVKT vadovo konkursą laimėjo Gytis Andrulionis

Konkursą į Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) direktoriaus pareigas laimėjo Gytis Andrulionis. Jis turi teisės mokslų daktaro laipsnį, vadovavo Vilniaus regioninio biomedicininių tyrimų etikos komitetui, buvo atsakingas už biomedicininių tyrimų priežiūros vykdymą, išvadų bei rekomendacijų dėl klinikinių vaistinių preparatų registraciją ir reguliavimą.

 Vilniaus universiteto Medicinos fakultete dėstė asmens, visuomenės sveikatos teisę, medicinos ekonomiką, vykdė mokslinius tyrimus. Taip pat dėstė Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultete.

Konkurso laimėtojas yra dirbęs Lietuvos Respublikos valstybės kontrolėje, ėjo viceministro pareigas teisingumo ir kultūros ministerijose, kuriose kuravo tarptautinių projektų, Europos Sąjungos paramos įgyvendinimą, buvo atsakingas už kovą su korupcija, struktūrines reformas.

  1. Andrulionis šiuo metu eina sveikatos apsaugos ministro patarėjo pareigas.

Artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas. Tik gavus informaciją, patvirtinančią jo patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas, G. Andrulionis bus paskirtas vadovauti VVKT.

SAM Spaudos tarnyba