Vokiečių muzikos grupė naujausią savo albumą skyrė Raseiniams: čia juos atvedė vagių pėdsakai

Muzikantų grupė iš Miuncheno patyrė neįprastą nuotykį. 2014 m. rugsėjo mėn. Londone nuvarytas muzikantų kelioninis autobusas, kuriame buvo grupės koncertinė įranga. Laikas ėjo, o jokių naujienų apie pavogtą turtą nebuvo, taigi grupės „Claire“ muzikantai jau buvo netekę vilties, kai tų pačių metų gruodžio mėn. sulaukė anoniminio telefoninio skambučio.

 

Jiems pranešta, kad pavogti daiktai yra Lietuvoje, rašo knoxnews.com. Nors šios naujienos buvo džiugios, vis dėlto teigiamas emocijas temdė abejonės dėl informacijos patikimumo ir biurokratinės procedūros vokiečių muzikantams bendradarbiaujant su Jungtinės Karalystės (JK) ir Lietuvos teisėsauga.

 

Istorija laimingai pasibaigė 2015 m. balandžio mėn., kai grupės nariai nuvyko į Lietuvą ir atgavo visą pavogtą įrangą ir nuvarytą transporto priemonę. Šią patirtį „Claire“ pavertė nauju dainų albumu pavadinimu „Raseiniai“ – būtent Raseiniuose jie atgavo pavogtą turtą. Nors šis albumas – tai nėra pažodinis visos istorijos atpasakojimas, jame dominuoja atskirties, blogos nuojautos ir išdavystės temos, sujungtos su užsispyrėlišku tikėjimu likimu ir optimizmu.

file68006972_logo-100x33