Visose Regionų krepšinio lygos rungtynėse – galimybė laimėti kelionę su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine

Nuo šiandien kiekvienų Nostra.lt-RKL rungtynių metu šeimininkų komanda organizuos konkursą ir trims žiūrovams suteiks galimybę laimėti bilietą į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes namuose bei šansą finale pasivaržyti dėl kelionės į rinktinės dvikovą užsienyje.

Užduotis paprasta: tereikia pirmu bandymu iš eilės įmesti iš po krepšio, nuo baudų metimo linijos ir nuo tritaškio atžymos.

Ilgosios pertraukos metu konkursą organizuojanti šeimininkų komanda pakvies 3 norinčiuosius dalyvauti konkurse. Kiekvienas dalyvis turės po vieną bandymą iš eilės įmesti iš po krepšio, nuo baudų metimo linijos ir nuo tritaškio atžymos. Užduotį įvykdžius, nugalėtojo(-ų) duomenys bus pažymėti ir jam(-iems) el. paštu bus atsiųsti Lietuvos krepšinio federacijos dovanojamas bilietas į Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes namuose (Lietuvoje) bei kelialapis į konkurso finalą, kuris vyks RKL A diviziono finalinių varžybų metu. Konkurso finalo prizas pirmos ir antros vietų laimėtojams – kelionė su Lietuvos krepšinio rinktine į rungtynes užsienyje (apgyvendinimas, kelionė, maitinimas ir bilietai nemokami).

Kiekvienas konkursas turi būti filmuojamas, o jo vaizdo įrašą komanda organizatorė privalo atsiųsti kartu su nugalėtojo (-ų) duomenimis.

Sėkmės dalyvaujantiems!