Visai rimtai. Draugas Mao ir draugas Stalinas verkia

Nenuvertinkit šitos konservatorių ir liberalų vyriausybės, kuri be ceremonijų pamina žmonių teises ir galimybes, verčia mesti studentus iš aukštųjų, žmones iš darbų ir kitaip demonstruoja turbūt iš tėvų ir senelių paveldėta stribų mentalitetą – niekinti, meluoti, drausti, bausti, bausti, bausti, persekioti ir atimti. Paskutinis vyriausybės „išradimas“ – faktiškai neleisti daliai Lietuvos žmonių gauti maisto ir nepatekti į vaistines.
Žinoma, formaliai konservatoriai ir liberalai nekalti, bet dabar po presu atsidūrė prekybininkai, kurie turės greičiausiai priimti sprendimus nebeįsileisti be galimybių paso, kurį vyriausybė susigalvojo, žmonių nusipirkti maisto ir vaistų. Istorijoje žinau du atvejus, kai valstybė atėmė galimybes savarankiškai maitintis – kai draugas Mao atėmė puodus ir draugas Stalinas – sėklas iš Ukrainos žmonių. Manau, tik laiko klausimas, kada jie pereis ir prie fizinio persekiojimo.
Todėl manau, kad šitie gauna tiesioginius nurodymus iš ano pasaulio, nes iš kur kitur taip gerai žinotų „raudonojo teroro“ metodus? Draugas Mao ir draugas Stalinas abu verkia susikabinę, kad tokių kadrų savo laiku neturėjo, garantuotai būtų komunizmą pastatę.
 
Linas Bitvinskas